Real Madryt pokazuje dominację w Lidze Mistrzów z Juventusem Turyn!

Królewscy wygrywają 3:0 ze Starą Damą na wyjeździe

real madryt juventus uefa

Już na początku spotkania Real Madryt przejął kontrolę nad spotkaniem po trafieniu bramki przez Cristiano Ronaldo (3 minuta). Spotkanie było wyrównane, podania w pierwszej połowie były w okolicach 90% skuteczności dla obu drużyn. Gra włoskiej drużyny była agresywna.

W kolejnej części spotkania, po błędach przeciwników Królewskich, wrzutkę otrzymał CR7 i wykonał niesamowity strzał z przewrotki w kierunku prawego słupka bramki Gianluigi Buffona- gol (64 minuta)! Stadion błyskawicznie docenił wyczyn Portugalczyka..

Chwilę po strzale, w 66 minucie niestety nie obyło się bez fauli..

Stara Dama straciła Paulo Dybala, który zobaczył drugą żółtą kartkę. Opuścił boisko. Przewaga liczebna zawodników została wykorzystana w 72 minucie, gdzie po fantastycznych podaniach a’la Joga Bonito z piłką wszedł do bramki (dosłownie) Marcelo Vieira. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 – Juventus Turyn przegrywa na swoim stadionie po około 50 latach z Realem Madryt.

Wielkim osiągnięciem jest fakt, że Cristiano Ronaldo osiąga swoje 98 zwycięstwo w Lidze Mistrzów.