Pechowy występ włoskiego klubu AS Roma

FC Barcelona wygrywa 4:1 z drużyną AS Roma!

FC Barcelona AS Roma

Początek spotkania wyrównany, piłeczka odbijana jak w ping-pongu. W 38 minucie prowadzenie przejmuje drużyna z Hiszpanii z powodu błędu piłkarza AS Romy – Daniele De Rossi – strzał samobójczy, bramkarz bez szans.

Gra toczy się dalej. Ivan Rakitic oddaje kilka mocnych strzałów w kierunku bramki lecz bez powodzenia, skupiony goalkeeper „staję murem”.

W 55 minucie, po zamieszaniu okazuje się, że gola do siatki drużyny AS Roma pakuję Kostas Manolas – kolejny samobójczy strzał.

Trzecią bramkę dla Katalonii zdobywa Gerard Pique (59 minuta) – dołożył nogę i skierował piłkę do siatki rywali.

Honorowego gola dla włoskiej drużyny zdobywa Edin Džeko w 80 minucie.

Luis Suarez trzy minuty przed regulaminowym końcem spotkania, uspokoił sytuację i trafił ostatniego w tym meczu gola.

FC Barcelona wygrywa swój pierwszy mecz ćwierćfinałowy z włoską drużyną AS Roma – 4:1.

Najbardziej skutecznym strzelcem, który ma już 6 goli na swoim koncie, jest argentyński piłkarz Lionel Andrés Messi Cuccittini